Carlijn Dirckx

directeur

info@happymove.nl

06-23.32.60.17

Nicky

adjunct directeur

nicky@happymove.nl

06-30.83.78.48

 

Jorissa

senior begeleider

jorissa@happymove.nl

06-30.58.29.42

Lotte

opleider / senior begeleider

lotte@happymove.nl

06-30.82.84..07

Natalie

senior begeleider

natalie@happymove.nl

06-12.95.98.71

Stefanie

senior begeleider

stefanie@happymove.nl

06-13.92.48.96

Andrea

senior begeleider

andrea@happymove.nl

Erica

begeleider

Yasmin

begeleider

Manon

begeleider

Jitse

begeleider

Iris

begeleider

Zsuzsanna

Zumba instructeur / begeleider

Jolijn

begeleider

Rebecca

begeleider

Sven

begeleider

Carine

leerling begeleider

Emma

leerling begeleider

Manouk

stagiair

Gabriël

stagiair

Maurits

stagiair

Ernest

administratie en planning

administratie@happymove.nl

06-53.54.39.01

Natasja

frontoffice medewerker

frontoffice@happymove.nl

06-23.25.23.49

Sylvia

backoffice medewerker

sylvia@happymove.nl

06-58.78.70.08

Aafke

beleidsmedewerker

Leo

technisch onderhoud locaties